Woman in airplane
Molea logo

Táto aplikácia vám zjednoduší pracovné cesty

Veľa spoločností ešte aj dnes rieši pracovné cesty spôsobom, ktorý patrí do minulého tisícročia. Na pracovných cestách sa však s aplikáciou Molea dá ušetriť množstvo energie, času aj peňazí. Od plánovania pracovnej cesty, cez objednanie, až po administratívu a účtovanie.

Nové technológie nám dávajú možnosti úspory času aj peňazí. V 21. storočí už nie je priestor pre papiere (ani kamenné tabule). Jednotlivé procesy sa dajú automatizovať a pomôcť tak účtovníkom, asistentkám či zaneprázdneným živnostníkom, aby sa mohli venovať dôležitejším činnostiam.  

Takto vyzerá moderná pracovná cesta

Hotel si dnes môžete rezervovať cez niektorý z bookingových portálov, prostredníctvom vyhľadávača nájsť najlepšie letenky a bločky nahodiť do účtovného softvéru. Odteraz však nebude nutný ani tento postup, všetky spomenuté nástroje totiž spája aplikácia Molea.  

Molea poskytuje technológiu, ktorá zlučuje dáta z globálnych platforiem a ponúka najefektívnejšie riešenia. Pre podnikateľov má nesporné množstvo výhod:

  • Najlepšia kombinácia prenájmu áut, ale aj leteniek a ubytovania - plánovanie, objednávanie, platby a faktúry na jednom mieste
  • Všetky informácie o pracovnej ceste v jednej aplikácii
  • Jednoduchá administratíva a spracovanie cestovných výkazov

Ako funguje Molea?

Do aplikácie zadáte parametre svojej pracovnej cesty. Za to dostanete v priebehu niekoľkých sekúnd najvýhodnejšiu kombináciu leteniek, ubytovania a ďalších položiek, o ktoré máte záujem. Jednoducho, zosynchronizujú sa vám dáta z viacerých platforiem a vy dostanete naservírovanú najlepšiu kombináciu. Tú si dokážete rovno objednať a zaplatiť na jednom mieste.

Následne začína tá skutočná pridaná hodnota. Všetku administratívu spojenú s pracovnou cestou od tejto chvíle riešite už len v jednej aplikácii. Faktúry, bločky, diéty, platby za služby, na toto všetko vám bude stačiť jeden nástroj. Vďaka tomu šetríte energiu, čas aj peniaze.

Koľko to bude stáť?

Momentálne funguje Molea v beta verzii, prví používatelia ju tak môžu vyskúšať na jeden mesiac úplne zadarmo. Ak si ju chcete vyskúšať zadarmo, kliknite na tento link: Molea zadarmo.