Molea logo

Často kladené otázky

Molea poskytuje komplexné technologické riešenie pre efektívne organizovanie a zabezpečenie pracovných a súkromných ciest do celého sveta.
Odpovede na najčastejšie kladené otázky nájdete nižšie.

Ilustračný obrázok
Čo je to Molea a aké sú jej výhody?

Molea poskytuje komplexné technologické riešenie pre efektívne organizovanie a zabezpečenie pracovných a súkromných ciest do celého sveta, ktoré šetrí čas, peniaze a energiu. Molea ponúka užívateľom komplexné a jednoduché riešenie – všetko na jednom mieste, jedna faktúra, jedna platba.

Čo prináša Molea zamestnávateľom?

Hlavnými benefitmi, ktoré aplikácia Molea zamestnávateľom prináša sú: - Prehľadná administračná platforma - Kontrola nákladov - Istota v spracovaní dokladov - Znižovanie nákladov firmy - Úspora času

Čo prináša Molea zamestnancom?

Hlavnými benefitmi, ktoré aplikácia Molea zamestnancom prináša sú: - Efektívnejšie plánovanie cesty - Obmedzovanie straty bločkov - Lepšia príprava na pracovnú cestu - Miera flexibility - Zbavenie sa nadbytočnej administrácie

Čo prináša Molea účtovníkom?

Hlavnými benefitmi, ktoré aplikácia Molea účtovníkom prináša sú: - Zníženie rizika chýb - Chronologické zoradenie bločkov - Digitálne spracovanie dokladov - Vyúčtovanie v jednom

Ako si plánujem pracovnú cestu s Molea

Je to jednoduché a trvá to iba minútu ! Zamestnanec pri plánovaní pracovnej cesty musí zadať najmä nasledujúce údaje: 1. termín pracovnej cesty 2. destináciu 3. dopravné prostriedky 3. formu ubytovania Po zadaní týchto údajov aplikácia Molea naplánuje možné riešenia pre Zamestnanca. Takto Zamestnancom vybratá ponuka môže byť postúpená na schválenie jeho nadriadenému. V súvislosti s vyúčtovaním pracovnej cesty Zamestnanec nahrá do Aplikácie ostatné doklady, ktoré mu boli účtované počas pracovnej cesty. Zamestnanec ich do Aplikácie môže nahrať prostredníctvom fotografie, na ktorej budú viditeľné všetky náležitosti dokladu.

Aké balíky ponúka Molea

Balíky zahŕňajú všetky benefity s možnosťou jednomesačného bezplatného používania Molea S pre 1-5 zamestnancov Molea M pre 6-20 zamestnancov Molea L pre 21 a viac zamestnancov Využite našu ponuku 6-mesačného bezplatného fungovania Prihláste sa do zoznamu “early-bird” odberateľov a my vám garantujeme 6-mesačné bezplatné obdobie. Budeme vás kontaktovať e-mailom, akonáhle Molea uzrie svetlo sveta.

Čo ak sa mení veľkosť balíka Molea?

Veľkosť balíka si môžete hocikedy zmeniť, podľa potrebného počtu zamestnancov. Stačí si zmeniť veľkosť balíka v „môj profil“.

Aké sú možnosti platby

Na úhradu svojich zájazdov cez Molea môžete použiť firemnú platobnú kartu alebo osobnú. Akceptujeme karty, Visa a Mastercard. Prípadne si môžete dohodnúť spôsob platby na faktúru.

Potrebujete viac
informácií?

V prípade špecifickej otázky nám napíšte mail a radi Vám odpovieme

Kontaktujte nás